29.05.2022 VIII Integracyjny Piknik Wędkarski Dzieci i Młodzieży

29 maja przywitał dzieci dość chłodno, ale najważniejsze, że bez opadów. W trakcie zawodów temperatura rosła i to nie tylko ta powietrza. Delikatna mżawka zawitała tego dnia tylko na kilka minut, ale przejdźmy do samej imprezy.

Na Wędkarski Dzień Dziecka organizowany przez Koło 100 BISTYP stawiła się bardzo silna grupa ok. pięćdziesiątki dzieci. Zostały one podzielone na dwie grupy: „piknikowa” i „zawodowcy” ;) Zabawa była super, rybki dopisały, ale oczywiście znając realia kanału losowanie odgrywało dużą rolę. Tę cześć zabawy w grupie piknikowej wygrała reprezentantka naszego koła Pola Perkowska, a w grupie zawodowców pierwsze miejsce zajął Jakub Paszkowski, a jego brat Paweł był czwarty, na szóstym miejscu (pucharowym) uplasował się Bartuś Białkowski.

Po zawodach wędkarskich, była część dla głodnych:  kiełbaski z grilla, wojskowa grochówka, czekolady, lizaki, cukierki i różnego rodzaju napoje.

Następną cześć wypełniały zawody rzutu piłką do celu. Można było zrobić sobie zdjęcie na jednym z dwóch super motorów, które przyjechały specjalnie dla dzieci.

Na zakończenie oczywiście to, na co dzieci najbardziej czekały, czyli nagrody i upominki (żadne dziecko nie zostało pominięte).

Trzeba przyznać, że wkład pracy i czasu w organizację tej imprezy był ogromny, a wyszło naprawdę super.

Ze strony dzieci i członków Koła nr 3 składamy wielkie podziękowania Prezesowi Koła 100 BISTYP  kol. Grzegorzowi Sybilskiemu i wszystkim członkom tegoż koła, którzy tak fenomenalnie czuwali nad przebiegiem tej imprezy.

Oczywiście dziękujemy też wszystkim sponsorom, którzy na pewno  zostaną wymienieni na stronach Koła 100.

https://pzw100.waw.pl/

https://www.facebook.com/100BISTYP/?ref=page_internal