Rezerwacja łodzi, noclegów i cumowania łodzi w Schronisku Wędkarskim Pogorzelec

Rezerwacja łodzi i noclegów na zawody i imprezy masowe.

                Chętne koła i kluby wędkarskie oraz firmy chcące zarezerwować łodzie na imprezy prosimy o zapoznanie się z instrukcją umieszczoną na stronie naszego koła https://kolonr3mokotow.ompzw.pl/artykul/rezerwacje .
Znajduje się na niej również harmonogram rezerwacji łodzi w Schronisku.

 

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca w porcie do wynajęcia cumowania łodzi - zapraszamy.


Indywidualne rezerwacja łodzi i noclegów

                Chętne osoby do indywidualnego rezerwowania łodzi i noclegów prosimy o kontakt z kierownikiem Schroniska pod telefonem  +48 601 391 153.

                Szczegóły odnośnie rezerwacji oraz cen znajdują się na stronie naszego koła

https://kolonr3mokotow.ompzw.pl/artykul/schronisko-wedkarskie-pogorzelec.

Przypominamy zapis z regulaminu.
Za rezerwację powyżej 7 dni Schronisko pobiera przedpłatę w wysokości 30% wartości zamówienia. Przedpłatę należy uiścić w kasie schroniska lub dokonać przelewu na konto OMPZW Koła nr 3 Warszawa Mokotów nr r-ku 03 1090 1883 0000 0001 3684 8309 z dopiskiem: nazwy i terminu zamówienia, Imię i Nazwisko zamawiającego. Przelew należy wykonać do 7 dni po potwierdzeniu rezerwacji.